משלוח חינם מעל 339 ש"ח

הטיפים הטובים ביותר לסדר וארגון בעגלה

כהורה, אתה יודע כמה חשוב שהדברים החיוניים שלך יהיו מאורגנים ונגישים בקלות כשאתה בחוץ עם הקטן שלך. אבל עם כל הציוד, הצעצועים, החטיפים והפריטים האחרים שאתה צריך להביא, זה יכול להיות אתגר לשמור על הכל מאורגן ובהישג יד.

כדי לעזור לך להישאר מאורגן ולהפיק את המרב מהעגלה שלך, הנה כמה מהטיפים הטובים ביותר לארגון הדברים החיוניים שלך בעגלה:

השתמש בארגונית לעגלה

אחת הדרכים הקלות והיעילות ביותר לשמור על ארגון העגלה שלך היא להשתמש בארגונית לעגלה. ארגונית לעגלה היא תיק או נרתיק שמתחברים לכידון או למסגרת של העגלה שלך, והוא מספק מקום נוח לאחסן את הדברים החיוניים שלך.

לרוב מארגני העגלות יש תאים וכיסים מרובים, כך שתוכל בקלות לשמור על הפריטים שלך מאורגנים ובהישג יד. יש להם גם רוכסנים יציבים או סגירות סקוטש, כך שאתה יכול להיות בטוח שהפריטים שלך יישארו במקומם בצורה מאובטחת.

השתמש בוו לעגלה

דרך מצוינת נוספת לשמור על הסדר של העגלה שלך היא להשתמש בוו לעגלה. וו עגלה הוא וו קטן או קליפ שמתחבר לכידון או למסגרת של העגלה שלך, והוא מספק מקום נוח לתליית החפצים שלך.

אתה יכול להשתמש בוו של עגלה לתליית תיק, ארנק, שקית קניות או כל פריט אחר שתרצה לשמור בהישג יד. זה יכול להיות שימושי במיוחד אם יש לך פריט גדול או כבד שלא נכנס בקלות למארגן העגלה שלך.

השתמש בתא לעגלה

אם אתה רוצה לשמור על העגלה שלך מסודרת ועדיין יש לך הרבה מקום לקטנטן שלך, אתה יכול להשתמש תא לעגלה. תא לעגלה הוא נרתיק או סל גדול שמתחבר לתחתית העגלה שלך, והוא מספק מקום נוח לאחסן את הדברים החיוניים שלך.

שלא כמו ארגונית או וו עגלה, תא עגלה לא תופס מקום על הכידון או המסגרת של העגלה שלך. משמעות הדבר היא שעדיין תוכל לקבל גישה נוחה לחפצים החיוניים שלך, מבלי להקריב אף אחד מהשטח שהילד הקטן שלך צריך.

השתמש בכיסי רשת

דרך פשוטה ויעילה נוספת לשמור על ארגון העגלה שלך היא להשתמש בכיסי רשת.

כיסי רשת הם כיסים קטנים או כיסים שמתחברים לצידי או לחלק האחורי של העגלה שלך, והם מספקים מקום נוח לאחסן את הדברים החיוניים שלך.

כיסי רשת פתוחים בצד אחד, כך שתוכל לראות בקלות ולגשת לפריטים שבתוכו. זה הופך אותם למושלמים לאחסון פריטים קטנים שאתה רוצה לשמור בהישג יד, כגון חטיפים, צעצועים או מגבונים.

השתמש בתיק עגלה

אם יש לך הרבה ציוד וחפצים חיוניים להביא על העגלה שלך, אתה יכול להשתמש בתיק לעגלה כדי לשמור על הכל מאורגן ובהישג יד. תיק לעגלה מתחבר למסגרת העגלה שלך, והוא מספק הרבה מקום לפריטים שלך.

תיק לעגלה אינו מחובר קבוע לעגלה, כך שתוכל להסיר אותו ולשאת אותו איתך כשצריך. זה הופך אותו לאפשרות נוחה אם אתה רוצה לשמור על העגלה שלך מסודרת, אבל עדיין תהיה לך גמישות לשאת איתך את הדברים החיוניים שלך.

 

לסיכום, ישנם טיפים מעולים רבים לארגון חפצי העגלה שלך. על ידי שימוש בטיפים אלה, אתה יכול לשמור על החפצים שלך מאורגנים ובהישג יד, כך שתוכל להתמקד בלהנות מהזמן שלך עם הקטן שלך.