משלוח חינם מעל 339 ש"ח

מחשבון הריון לפי תאריך התעברות | חישוב תאריך לידה משוער [Due Date]

מחשבון הריון

אחת התקופות המרגשות והמשמחות בחייה של אישה עשויה להיות במהלך ההיריון שלה, ואחד הדברים הראשונים שנשים בהריון רוצות לדעת הוא מה התאריך המשוער ללידה.
תוכלי לברר את התאריך המשוער של תינוקך ואת השבוע הנוכחי להריונך באמצעות מחשבון הריון כאן באתרנו.

Pregnancy Calculator

התאריך בוא התחילה הוסת האחרונה שלך


דיוק המידע המוצג הוא אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת שימוש במחשבון הריון. למרות שרוב המחשבונים מבוססים על עקרונות רפואיים אמינים ונוצרו על ידי אנשי מקצוע בתחום, חשוב לזכור כי כל הריון הוא שונה וכי תאריך היעד שניתן על ידי מחשבון הריון צריך לשמש רק כהערכה גסה.

שימוש בתאריך הווסת האחרון של האישה (LMP) היא אחת השיטות הפופולריות ביותר המשמשות מחשבוני הריון להערכת תאריך הלידה המשוער. המחשבון מתחיל בתאריך זה ומוסיף 280 ימים (המשך הרגיל של הריון) כדי לקבל את תאריך היעד החזוי.

מעקב אחר התפתחות ההריון

ניתן לעקוב אחר התפתחות ההריון גם בעזרת מחשבון הריון. המחשבון מחשב את השבוע הנוכחי של ההריון על ידי הזנת תאריך וסת אחרונה. זה יכול להיות מועיל למעקב אחר הגדילה וההתפתחות של התינוק.

למה זה טוב להשתמש במחשבון הריון?

מחשבון הריון יכול לחשב את גיל ההריון ובכך לסייע לך להבין למה לצפות מבחינת שינויים גופניים, כגון בחילות בוקר או כאבים בחזה, במהלך השליש הראשון של ההריון.

חשוב לזכור שמחשבון הריון אינו תחליף לטיפול רפואי מומחה, גם אם הוא עשוי להיות כלי שימושי לנשים בהריון. דרך הפעולה הטובה ביותר היא תמיד לדבר עם רופא הנשים שלך אם יש לך שאלות או דאגות לגבי ההריון.

לבסוף, מחשבון הריון עשוי להוות משאב שימושי עבור נשים בהריון, המספק להן פרטים על תאריך הלידה המשוער שלהן והשבוע הנוכחי להריונן.

לסיכום, מחשבון הריון הוא אפליקציה אינטרנטית המסייעת לאמהות לעתיד להבין את תאריך הלידה המשוער של תינוקן ואת השבוע שבו הן כעת בהריון.

שאלות נפוצות על מחשבון הריון

תאריך לידה משוער של מחשבון הריון מבוסס על הערכות ואין לראות בהם תאריך יעד מוגדר. כל הריון הוא ייחודי ותאריך יעד הניתן על ידי מחשבון צריך להיחשב הערכה בלבד. גורמים כמו ביוץ, סריקת היריון, גודל הרחם וכו’ עשויים להשפיע על תאריך היעד. לכן, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לקבלת מידע מדויק.

רוב מחשבוני ההריון דורשים תאריך וסת אחרונה כדי לבצע הערכה, אם אינך בטוחה בתאריך הוסת האחרונה שלך או שיש לך מחזור לא סדיר, עדיף להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות כדי לקבוע תאריך לידה משוער.

תאריך הלידה המשוער המסופק על ידי מחשבון הריון הוא הערכה, חשוב להתייעץ עם איש המקצוע הרפואי שלך לקבלת תאריך יעד מדויק יותר ולתכנן את הלידה שלך בהתאם.

טבלת שבועות הריון, חודשי הריון וטרמיסטרים

שבוע הריוןחודש הריוןטרימסטר (שליש)
1 – 41שליש ראשון
5 – 82שליש ראשון
9 – 123שליש ראשון
13 – 164שליש שני
17 – 205שליש שני
21 – 246שליש שני
25 – 287שליש שלישי
29 – 328שליש שלישי
33 – 369שליש שלישי
37 – 4010שליש שלישי